Macoun Gustav (Praha 1892 - 1934 Praha)
Předjaří, signováno vlevo dole G. Macoun, olej/karton, 70 x 99,5 cm, sklo, poškozený rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |